Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a 3 telefon közül melyiket...

Gabesz077 kérdése:

Ez a 3 telefon közül melyiket válasszam? LG optimus F6, Sony Xperia L vagy Samsung Galaxy ace 3

Figyelt kérdés
Amire kell: alap funkciók, minimális fényképezés, sok internet wifin keresztül (erős wifi antenna,) gps, pdf-ek olvasása és némi zenehallgatás, átlagos hardverigényű androidos app-ok használata. Egy árban tudnám ezek közül az egyiket beszerezni.

2014. ápr. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Fáj kimondani, de fényképezésre a Sony a legjobb. Bár ebben az árkategóriában nem kell csodát várni.

Üzemidőre nagyjából ugyanott vannak.

2014. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

LG.

Annak a legjobb a kijelzője, és kapni fog KitKat-et.

Hardveresen a három telefon egyébként szinte teljesen megegyező, de az IPS kijelző és a KitKat hatalmas előny, mindenképp LG-t választanám a helyedben, bár nekem maga a telefon és a szoftver kinézete sem tetszik, ha neked azzal nincs bajod, akkor a három közül egyértelműen az a legjobb.

2014. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
F6, magasan a legjobb.
2014. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lg vagy Sony . A Samsung Galaxy Ace 3 nem lett jo ...
2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kinézetre nekem mind a 3 tetszik és szinte majdnem ugyanolyanok ezért is kértem a segítséget.
2014. ápr. 18. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szoftveresen nagyjából egyformák, hardveresen viszont az Ace 3 a legjobb!
2014. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lol @#6. Az Ace 3 szoftveresen és hardveresen is a legrosszabb.
2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a legrosszabb, igaz, közben utánanéztem, de akkor is jó, viszont így inkább összességében F6!
2014. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!