Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet, h idegen telefonsz...

Hogy lehet, h idegen telefonszamokkal van tele a telefonkonyvem az androidos mobilomon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h hogy kerultek hozzam a szamok, a tabomon talalkoztam eloszor a veluk a sajat google-fiokomban. Torolni akartam az egesz fiokom,de nem tettem, mivel fontos ugyek intezesenel ezt adtam meg.. Eddig nem volt semmi problema,1honapja lattam kb. a tabon a sok szamot ahogy irtam, es most vettem egy androidos telefont es amint bejelentkeztem a fiokomba, hogy tudjak a play aruhazbol letolteni par alkalmazast rakerultek automatikusan a szamok a sajat uj telomra. Valakinek az egesz telefonkonyve.. ez hogy tortenhetett?? Nem is szinkronizaltam meg semmi, meg ugye szamomra telejesen ismeretlenek a nevek es a szamok.. ha valaki tudna megoldast az irjon!! Hiaba torlom a szamokat mert a googles fioknal a nevjegyeknel ott az osszes.. h kerulhettek hozzam? Foleg tabra, amirol hivast sem tudnek inditani. Nem ertem es borzaszto h igy hozzam kerult valakinek a sajat telefon konyve es lehet h igy az enyemek is hozza ahogy bent a simkartyam..:@ Legyszi aki tud segitsen!

2014. ápr. 18. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy azoknak a telefonszámai kerültek szinkronizálásra, akikkel rendszeresen e-mailezel? Ugyanis ha ők a google profiljukban megadják a telefonszámukat, akkor - mivel a google szolgáltatásai mostanában ennyire intelligensek - azok automatikusan szinkronizálásra kerülnek a telefonkönyveddel.

Illetve ha valakinek a telefonján szintén megadtad a jelszavad a google profilodhoz, akkor az ő telefonszámai is szinkronizálódhattak a gmail-es kapcsolataiddal, és fordítva. Viszont ha ez megtörtént, akkor már nem sok mindent tehetsz. Mindenesetre egy jelszócsere nem árthat.

2014. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első irta, a számok az emailfiókodról kerültek oda! a google automatikusan betölti a neveket és a számokat. Megoldást sajnos nem tudok mondani, mert én nem törődtem velük, ott hagytam mind a névjegyzékbe
2014. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.. hat nem tul biztato a helyzet..:/ tehat lehetseges,h az en szamaim is atkerultek az o/ok telefonjara? Ha torolnem a fiokom eltunnenek?
2014. ápr. 19. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem tapasztaltam, viszont azt, hogy mindenféle hülye számokat meg email címeket felvesz a google azt igen.

A megoldás, hogy a google-ben törlöd a felesleges számokat. Aztán lehet, hogy újak kerülnek bele. Csinálhatsz egy új fiókot és a régiről átirányítod oda a leveleket. Akkor részben megszűnik a probléma.

De a google tényleg minden vackot felvesz mostanában.

2014. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolso is koszi:) eddig annyit tettem, h jelszot valtoztattam, amit csak talaltam a telon a beallitasok kozott a szinkronizalassal kapcsolatban azt mind kikapcsoltam, kitoroltem a telefonkonyvembol az osszes ismereteln(130db.)szamot. Csak attol tartok, h aki szamai hozzamkerultek megkapta az enyemeket is.. ez eleg kellemetlen helyzet, mivel akk o is ugy mint en teljesen hozzajuk fer.. m1 ha igy jart o is ahogy en akk remelm o is kitorli oket..ezekkel a dolgokkal eleg rendesen vissza lehet elni..
2014. ápr. 19. 14:06
 6/11 A kérdező kommentje:
En toroltem az osszeset, ha nem kerulnek vissza ujra, akk nem torlom a fiokom.. Bar azert ott a tudat, h valahogy hozza tud ferni valaki.. igazabol nem is ertem h ez h is tortenhetett..://
2014. ápr. 19. 14:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Azert meg varom a valaszokat! :)
2014. ápr. 19. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Állíts be kétlépcsős azonosítást ha ennyire parázol és fontosak az adatok.
2014. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint azt már említették feljebb, csak akkor van félni valód, ha valaki más telefonjában is létrehoztál egy google fiókot a gmail-es felhasználóneveddel és jelszavaddal.

Ezen merengj el, hogy történt-e ilyen eset.!!!

Ha nem, akkor a nevekhez csak te, és csak is te férsz hozzá. Amik pedig pedig belekerültek a címtáradba, azok a már említett módon kerültek oda, nem egy idegen ember telefonjáról!

2014. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ez mar rendezodott :) kitoroltem a nevjegyekrt, uj jelszo.. most igy elvagyok. Ujabb problemam pedig, h a fb messengerben megjelennek a bnom ismerosei.. ez megint, h lehet? Mar az agyamra megy ez a remek teknika..
2014. máj. 13. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!