Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon érdekelnek a sony...

Nagyon érdekelnek a sony xperia telefonok. Amire nem találtam képeket és info-t az a led dizájn világítás. Lehetőleg az összes xperia ról kellene aminek van led dizájn világítása. Linket vagy kiindulási alapot, segítséget ismer valaki?

Figyelt kérdés
itt nem a kameraledre gondolok hanem az elvileg üzenetjelző fénynek hívott ledre. Főleg összehasonlítás miatt kellene

2014. ápr. 18. 23:30
 1/4 A kérdező kommentje:
az xperia SP és U -t jól ismerem. a többire kéne, mert azoknak nem is nagyon mutatják :S
2014. ápr. 18. 23:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ööh

Xperia S

Xperia P

Xperia U

Xperia SP

Xperia L

csak ennyi ugrott be hirtelen

2014. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne itt..

bemész egy nagy gsm boltba, és ott elővezeted a kérdésed..


pontos, kimerítő választ kapsz, szemléltetve..

2014. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második válaszoló, sajnos nem nyert :D. Bementem több boltba is a kínálat szegényes...ahonnan meg szinte mindent belehet szerezni ott inkább előrendeléssel, azaz nem vehetem szemlére őket saját szememmel. Tmobile-voda-telenor, adott a kínálat, ami folyton változik, csak az aktuális termékeket lehet szemügyre venni. De köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!