Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia p telefonom android...

Xperia p telefonom android 4.1.2 van. Frissíteni szeretném mivel már rég kijött új android de egyszerűen az update centerbe azt írja hogy a legújabb van rajta. Miért és mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá újabb.
2014. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A telefonra nincs újabb rendszer, ezt adtak ki utoljára a gyártó. Nyitott bootloaderes telefonra van lehetőség 4.4.2-es romot is feltenni, Cyanogenmod.
2014. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! nekem is xpera p-m van és én a sony pc companionnal szoktam frissíteni a telefonom rendszerét. Én is azt hittem, hogy ki jött már újabb szoftverfrissítés rá, de a sonymobil.hu-n néztem és ott az áll, hogy a 4.1(jelly bean), azaz ami nekünk van ez a legfrissebb. De csodálkozom minden telefonra adnak ki új frissítéseket csak erre nem. Úgyhogy nem tudunk mit tenni
2014. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak erre nem adnak ki, hanem semelyik egy kicsit régebbi telefonra. Cyanogenmod van mint írtam, jelenleg így a telefon legfrissebb szoftvere a 4.4.4, KitKat.
2014. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!