Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3-at...

Samsung Galaxy Ace 3-at megéri most megvenni? Jó telefon? Aksi? Kijelzője? Játék/Program futattás? Folyamatos a rendszere?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

2 hónapja van nekem ilyen telefonom és én nagyon megvagyok elégedve

pozitivumok :

-gyors

-egész sokáig birja ha csak netezgetek akkor egy teljes napot is kibir ami nagyszó azér modern telok között

-minden játékot elvisz

- nagy a belsőtárhelye , nem is raktam bele az sd kártyát egyszerüen fölösleges

-egész nagy kijelzö


Negativum : két negativumot tudnák felsorolni

-wifi néha egyszerüen azér megy le magától a wifi kapcsolattól mer lassú az internetkapcsolat ami elég érthetetlen mer itt van melettem a wifi router , meg 10 mb a net ami nem olyan rossz szerintem.

- a másik negativumom csak annyi hogy az elölapi kamerája csak VGA amivel hadd ne mondjam hogy semmit érő képeket lehet csak csinálni .

A végére annyit mondok hogy télleg megvagyok vele elégedve összeségbe szerintem ebbe az árba a legjobb

2014. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!