Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom törölni a PIN-nel...

Winkler György kérdése:

Hogyan tudom törölni a PIN-nel lezárt képernyő lezárását 4.2.2. -es androidon ugyanis betört az érintőpanel és igy nem müködik az érintés. (Lcd müködik)?

Figyelt kérdés
Tabletről van szó, USB egér és bill. van hozzà... Van külső v. belső hard reset gomb a tableteken?

2014. ápr. 21. 00:19
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az usb-s egérrel próbáld meg. Tabletnél nem tudom, de mobiloknál kikapcsolt állapotban lehet behozni a hard resetet. Nézz utánna a tabletodra hogy kell behozni.
2014. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egérrel hagy pötyögni, csak nem lehet bevinni betűket pedig a kódomban vannak... Csak numerikus jeleket... Hosszan lenyomott gombbal sem ugranak elő betűk... :(
2014. ápr. 21. 11:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam az Google eszközkezelővel is, de azzal is csak megcsörgetni lehet, pedig a leirásában volt valami olyasmi is hogy távoli eléréssel vissza lehet állítani az eszköz alapbeállításait... Az is lehet hogy ez csak akkor működik ha előtte ez be volt engedélyezve az adott eszközön.. Az meg nem valószínű...
2014. ápr. 21. 18:27
 4/5 anonim válasza:
Azt is megpróbàlhatnád, hogy beviszed ahonnan vetted és ott lehet hogy csinálnak vele valamit.
2014. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kínai webáruházból rendeltem ... :) De ez android probléma, a cucc teljesen jó az árához képest.. Recovery módban való indítást javasolnak a fórumok, mert ott lehet "wipe/factory reset"-et csinálni.. Valszeg ez lesz a nóta vége...
2014. ápr. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!