Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade G-n (még garanciás)...

ZTE Blade G-n (még garanciás) otthon szoftvert frissitek, ha mégsem sikerül, szervizben azt fogják hinni, hogy direkt rontottam el, és elveszik a garancia?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit fura a kérdésem. Újrainditottam a telefont, mert nem indult egy program rajta. Mikor vissza akartam kapcsolni csak a telenor logó jött be, és kikapcsolni sem lehet. ( 1 hónapja jött vissza szervízből :S )Aksi nem kivehető, ezért is vagyok bajban. Youtube-n találtam egy nagyon jó videót, ami alapjén újra lehet rakni egyszerűen a telefonon az op.rendszert, de valaki azt mondta, hogy elvileg, ha nem lesz jó, akkor marad a szerviz, de azt látni fogjék h én belekontárkodtam es elveszik a garit. Mit tegye? Igaz ez? Vagy megpróbáljam?

A linket nem tudom berakni, de youtube-n beírtam ezt: how to update zte blade g , és rámentme a legelő videóra. Ugyan ezek az én telómon is bejönnek. Megpróbáljam?

Előre köszönö a segítséget. :)


2014. ápr. 21. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én inkább leadnám garanciális javításra ismét.
2014. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
A zte-nek a tmx a szervize. Azokról minden elmondható, csak a szakértelem nem.
2014. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!