Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, a, Windows...

Mit gondoltok, a, Windows Phone-ról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

íííímádom


hasnáltam elsőnek egy galaxy mini-t fél év után kezelhetetlen volt

használtam egy s2-őt ami jónak tűnt de betört és s3-as volt a következő amiben iszonyat nagyot csalódtam de hittem a hype-nak és bízva az s4-ben vette egy s4 mini-t


katasztrófa volt, vettem egy lumia 800-ast kéz alól mert gyorsan kellett,tetszett hogy nem akadozik, megbízható de nem volt rá rtlmost meg alkalmazások amit megszoktam

elcseréltem egy sony xperia u-ra amin megvolt az összes alkalmazás amit szerettem de sajnos mivel volt már a kezemben wp így nem tudtam eltűrni a menübe lépés akaozásait ami egy androidnál ebben a kategóriában igencsak hozzá jár, meg ugye a fagyások egyebek


azóta a wp alkalmazásboltja is sokat fejlődött így ráfizettem egy 920-asra és nem bántam meg...ugy hozta az előfizetés hogy venni lehetett telefont és vettem egy 1520-ast ami szerencse volt mert nem is sokáig árulta a szolgáltató és azóta ezt használom...sokkal jobb és megbízhatóbb az összes androidos mobiltól(az én felhasználási szokásaimhoz mérve)

és már sosem adnám oda még 4 s5-ösért sem

2014. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dinamikusan fejlődő, egyedi, gyors és megbízható rendszer.
2014. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanazon mentem át mint az első álaszoló csak ezekkel a készülékekkel:samsung galaxy mini, Lg optimus L7 ,samsung galaxy s4 , ...fél éve váltottam wp-re (htc 8x) soha többé android !!! *-* imádom a wp-t
2014. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!