Sony vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat szeretnék

2014. ápr. 21. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Samsung
2014. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg komoly kérdést, mire vagy kíváncsi ezen márkákkal kapcsolatban?
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egyértelműen sony! sose vennék samsungot, azokra sokkal több a panasz
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hogy vársz ilyen komolytalan kérdésre komoly választ?


a samsung innovatív fejlődésében,a kreativitáshiány okozta hatalmas réseket parasztvakító pulzusmérővel gear-al meg ehhez hasonló marhaságokkal kitöltő szennymarketinget csak laikusok veszik be és amint az ábra mutatja elég sok van belőlük


az a touchwiz még mindig megbízhatatlan, hosszú távon használhatatlan, és semmirevaló


a sony gerincét is nagy részben az android teszi ki de mégis megbízhatóbb innovatívabb tendenciát mutat ugyanazon nyílt forráskódú alappal amivel a samsung is dolgozik

2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén teljesen lényegtelen, kb hasonló kaliberű telefonok, árban is hasonlóak, talán a sonynak kisebb az ár/érték aránya. Azt vedd amelyik neked tetszik jobban. Nekem Xperia L-em van, meg vagyok elégedve vele, samsung vásárlásnál szóba sem jöhetett, mert nekem nem jön be. Legjobban az egyéni vélemény számít, hogy te mit gondolsz, mert mindkét márkánál kifoghatsz hibás készüléket is, meg jót is.
2014. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sony addig tudott jó mobilokat csinálni szerintem,amíg együtt volt az ericssonnal.
2014. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kifelejtettem,hogy mobil téren.
2014. ápr. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!