Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen SIM kell a Sony Xperia...

Milyen SIM kell a Sony Xperia M-be? (Sürgős! )

Figyelt kérdés
Micro SIM vagy normál SIM?

2014. ápr. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Borzalom, hogy ennyire nem tudod használni a keresőt. 10 másodperc volt.

Micro SIM.

2014. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak, hogy felvilágosítsalak: jó pár oldalon megnéztem és pl T-mobile honlapján NEM JELEZTÉK!!(=normálSIM!!!), független oldalon pedig már microSIM volt írva.

Ezért én (buta net analfabéta paraszt, legalábbis szerinted.. -.-") inkább rákérdeztem, biztos ami biztos alapon. Szóval most akkor legyél rohadt büszke magadra, hogy ilyen kis ügyesen tudsz "guglizni". ;) XDDD

További szép estét és kösz a gyors választ! ^^

2014. ápr. 21. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyártó weboldalán kell nézni, nem egy jött-ment oldalon, legyen akár a T-Mobile oldala is. Xperia M SIM -re rákeresve, az első találatok között volt a gyártó weboldala a telefon üzembehelyezési útmutatójával, ott pedig már olvasható is, hogy helyezze be a micro SIM kártyát. Még ha nem is tudsz angolul, a Micro SIM-ről már tudod a választ.
2014. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Legközelebb ott kezdem a keresést. Nem gondoltam volna, hogy a T-mobile oldala sem 100%-os, de akkor most már erre is odafigyelek! ^^
2014. ápr. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!