Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel M Pop vagy Nokia...

Alcatel M Pop vagy Nokia Lumia 520 telefon a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 09:08
 1/1 remenyo ***** válasza:

Barátom is a kettő között választott, lumiát választotta, nem bánta meg. Jók rá az appok, hamarosan a Windows Phone 8.1, ami szebb is szerintem mint az android (a 8 is) ,de viszont tudd, hogy az Windows Phone8-ban nincs fájlkezelő, amit le lehet tölteni az kis helyeket tud mutatni akár az sd kártyáról is, Utorrent sincs,... És letölteni se tudsz más helyről appokat.De Ne az én döntésem alapján dönts csak, hanem halgass meg másokat, én nem találkoztam Alcatel poppal, csak azt mondom hogy a lumia 520 egy jó készülék amit ha választasz, nem lessz az az érzésed,hogy deszarezatelefóón, de mondom ez az én véleményem. [ha néha újraindítod, kikapcsolod pl éjszakára, (Konkrétan, én rendszerint hetente 1-szer lenyomom)akkor Sosem fagy ki, ha ez érdekel, amúgy ha nem,

vagy sok appot használsz\töltesz le, akkor néha azt mondja "elegem van újraindulok, és újraindul magától. Majd minden megy tovább]

2014. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!