Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldojam fel a tiltást?

Hogy oldojam fel a tiltást?

Figyelt kérdés
Samsung wave575-ös telefonom van.véletlenül letiltotta valakit az üzenetküldésröl,és nem tudom feloldani..mert feloldom de utánna ha megnézem hogy feloldotta-e vagy nem szürkén van kipipálva ...vagyis csak nem tiltotta.

2014. ápr. 22. 17:20
 1/3 asddaasdda ***** válasza:
a beálításokba van olyan hogy üzenet küldés és melette van pipa ? :O
2014. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem!rámegyek a "naplók"-raott bejön hogy kiket hivantam meg stb. és rámegyek az illetöre akit tiltottam hossza én bejön egy kis táblázat vagy mi és abban van hogy névjegy tiltása,rámegyek arra és ott bejon hogy hivás egy kis kocka,másik sorban meg üzenet és ott a kockában van a pipa
2014. ápr. 22. 18:08
 3/3 asddaasdda ***** válasza:
ott az kérdi hogy melyiket tiltsa le tehát ha letiltod akkor az ő uzenetei automatikusan törlődnek érted ?
2014. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!