Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom lg g2 nem lehet se...

Telefonom lg g2 nem lehet se be se ki kapcsolni, mert rajta van egy fektetett android bábú és egy nagy felkiáltó jel nincs lemerülve mit tegyek? Se kép se hang

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.. :D De akkor is képtelen rá. :D


A CyanogenMod egy nyílt forrású módosított helyettesítő firmware az Android operációs rendszert használó mobil eszközökhöz és tabletekhez. Olyan funkciókat engedélyez a felhasználóknak, melyeket az eredeti forgalmazók nem. Logója egy (ciánkék színű) gördeszkás android volt, a 9.0-ás verziótól lecserélték Cid-re az ufókinézetű gördeszkás droid emberkére.


A CyanogenMod a készítői és használói 99%-a szerint gyorsítja a telefont[forrás?], illetve növeli az akku élettartamát. Olyan programokat engedélyez futtatni, melyhez root jog szükséges. Free Lossless Audio Codec (FLAC) támogatást biztosít. Engedélyezi a CPU túlpörgetését. Változtatható rajta a téma, és a felhasználói felületet kicserélték ADW.Launcher-re.

2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
köszii :)
2014. ápr. 22. 21:23
 23/24 A kérdező kommentje:
am én ezt h teszem rá?
2014. ápr. 22. 21:24
 24/24 asddaasdda ***** válasza:
100%
ahogy azt én leirtam :)
2014. ápr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!