Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné rootolni a mobilomat?

Megérné rootolni a mobilomat?

Figyelt kérdés
Néha nagyon laggol és ez eléggé idegesítő :/ ezért szeretném rátenni a ZDbox-ot de viszont abban van egy olyan funkció amihez rootolt mobil kell....na és a kérdésem az még hogy azt az appot tudom-e úgyis használni h nincs rootolva vagy akkor nem csak az az egy funkció nem fog futni?
2014. ápr. 22. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Laggolni attól még ugyanúgy fog...
2014. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapból megégri rootolni :D
2014. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem ZDBox nem sok mindenre jó, mert mindent gyárilag is tud már az Android, semmi újat nem nyújt.


Ha már rootolni akarsz a jobb teljesítmény érdekében, akkor a Greenify-t érdemes kipróbálni.

2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Rootolás mindig megéri.
2014. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A greenifty már rajta van a mobilomon....csak az ingyenes verziója ami a rendszerprogramokat-amire semmi szükségem-nem állítja le...és a ZD box vagy a Clean Master azért kéne még nekem hogy a felesleges programokat eltávolítsa.

Ha nem sikerül a rootolás menniy kárt tudok tenni a mobilomban?

2014. ápr. 22. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Root nélkül mondhatni semmit sem ér a Greenify.


Felesleges programokat meg te is tudod törölni, belépsz a beállítások/alkalmazásokba és kész, törlöd amit nem használsz.

Clean Master meg ZD Box max annyit tud, hogy törli a /cache-t, amit az Android bizonyos időközönként amúgy is magától töröl, szóval semmit sem tud.


Helyedben inkább telepítenék egy custom romot, annak van a legnagyobb hatása és tényleg feltudja gyorsítani a telefont.


Ha elrontod a rootolást (amihez nagyon bénának kéne lenni) akkor akár a telefont is elronthatod, de csak softbrick, azaz nagyon könnyen, szoftveresen javítható.

2014. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohhh...nagyon szépen köszönöm szépen a válaszokat.:DD és ezt a linket találtam,ezzel tudom az én mobilomat is rootolni? Sony Xperia E(Buildszám:11.3.A.0.47 )

a link : [link]

2014. ápr. 24. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!