Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letezik e olyan kütyü, amiben...

Letezik e olyan kütyü, amiben van egy simkartya, valamelyik mobilszolgaltatoval tartja a kapcsolatot, es vezetéken hozzá lehet kötni több hagyományos telefont is, es amikor ezekről telefonalok, a mobilszolgaltatonal ketyeg a díj?

Figyelt kérdés
Szüleimnél úgy van, hogy van egy modem, ami a telecommal van kapcsolatban. Nagy a ház, szüleim idősek, kell nekik két telefon is, két különböző helyen. Egy vonal van, de bármelyik telefonról lehet azon a vonalon telefonálni, ha mindkettő fel van véve, akkor mindketten hallhatják a hívó/hívott felet, es egymást is. Azért lenne jó ugyanez a megoldás mobiltelefonnal, mert nem jó az, hogy havi díjat kell fizetni. Az egyik mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán érdeklődtem, fingjuk sem volt hozzá. Biztos vagyok benne, hogy ez megoldható, de nem tudom miféle modemet kellene beszereznem, amibe behelyezve egy sim kártyát, ezt meg lehetne oldani.

2014. ápr. 23. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Na most amire te gondolsz olyan nincs. Vagy is van de az internet megosztásra alkalmas tehát van egy sim kártyás modem és wifin keresztül szórja a netet így több készülékről csatlakozva lehet használni a cuccot.

Mobil telefonos változatban ha jól tudom ilyen még nem létezik, esetleg a Telekomnál próbálj érdeklődni mert elég nagy cég ott tudtommal lehet találnak erre egy hasonló megoldást.

2014. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyesmire gondolsz: [link]
2014. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs a termékpalettájukon, akkor nem találnak megoldást. Egyedi ajánlatokat csak nagyforgalmú _üzleti_ ügyfelek élvezhetnek. Érdekes felvetés. A linkhez: kérdés, hogy mit jelent itt az egycsatornás. Szerintem ez nem jelent megoldást a kérdezőnek. Egy többcsatornás, fullduplex eszközre lenne szüksége.
2014. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 ahogy én értelmezem a leírását ez egy gsm készülék amibe analóg telefont kell csatlakoztatni és simán telefonálhatsz vele


itt a leírása is ... az analóg telefon pedig lehet bármilyen (tehát hordozható verzió is)

[link]

2014. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elindulok ezen a nyomon, meglátom mire jutok. :)
2014. ápr. 23. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!