Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tartsam magamnál nagy...

Hogyan tartsam magamnál nagy méretű telefonom, anélkül, hogy félnem kéne, hogy ellopják?

Figyelt kérdés

Vettem egy Lumia 920-at és imádom meg minden, csak kb 3x akkora, mint az eddigi telefonjaim. Nem mindig hordok magamnál táskát, eddig többnyire a zsebemben volt a mobilom, de ez most azt hiszem, lehetetlenné vált. :D

Attól tartok, hogy, ha a táskámba rakom, nehezebb lesz megtalálni, és megnő a kockázata, hogy valaki észrevétlenül elvigye.


Van erre valami jól bevált recept? Nem akarok hasitasit hordani! :D Köszi a válaszokat!


2014. ápr. 23. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
énis 920at akarok venni, de még erre nem is gondoltam :D tényleg olyan nagy? :o
2014. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerinted hová dugnád mégis, a farpofáid közé? Hordj ezentúl táskát magaddal. Akár övtáskát.
2014. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ott írja az ember h nemakar hasitasit...
2014. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy átlag embernek semmi baja a 4,5"-al

Teljesen normal meret es siman elfer a zsebedben

Mondjuk ha 10 eves vagy es 120cm akkor megertem

2014. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem az 5' telefon belefér a zsebembe gond nélkül.Mondjuk ha leülök már nem olyan szép és jó az 5'.
2014. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna, hogy egy ilyen egyszerű kérdés is képes elindítani a trollavinát.


Nem vagyok 10 éves, és nem zavar, hogy nagy méretű. Nagyon tetszik, csak az előző telefonokhoz képest nagy. És szeretnék rá vigyázni.

2014. ápr. 23. 10:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem egyedüli vagy, aki szembe találja magát a problémával. Sokan visszatérnek a normál méretre, mert belátják, hogy ülni nem jó, fejhez emelni idétlen, netezni tablet. Telefonálni, néha felnézni netre kutyafuttában, pedig telefon - emberi méretű. Kíváncsi vagyok, mi lesz a megoldásod.
2014. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok troll

azért írtam amit írtam mert ha 10 éves vagy és 120cm akkor megértem hogy nem fér el a gyerekméretű nadrágban

de mondjuk 14 évtől már nem nő olyan sokat az ember és a 4,5 már simán belefér a zsebébe

sőt a 6" is simán belefér az ember zsebébe csak a felső sarka látszik ki,ugyh a 4,5-el nem lehet probléma


attól hogy eddig 3,5" volt kényelmes a zsebedben,a 4,5" is simán belefér

2014. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tengor ***** válasza:
Tedd közvetlenül a Magnum (nem a Tom Selleck) mellé, egy tokban! Nem fogják babrálni!
2014. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tényleg van az a övbe fűzhető tok, azt csak a nadrágoddal együtt vihetik el
2014. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!