Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Online egyenlegfeltöltés...

Online egyenlegfeltöltés Telenornál K&H-s bankkártyával?

Figyelt kérdés

Kártyás Telenoros telefonom van, amire a TelenorOnline-on sikeresen tudtam pénzt tenni mindaddig, ameddig OTP-s voltam.

Most azonban K&H-ra váltottam, de továbbra is az OTP online fizetőfelületére irányít el, és nem tudom, hogy nekem kell átállítanom valahol, hogy ne ide irányítson át, vagy ne törődjek vele, hogy OTP-re irányít és adjam meg ugyan úgy az új, K&H-s kártya adatait...? :O

Lényeg a lényeg: hogyan lehet K&H-s bankkártyával online pénzt tenni egy kártyás, Telenoros készülékre?

Köszönöm!



2014. ápr. 23. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


bankautomatából fel tudod bárhol tölteni a kártyádat én is úgy szoktam.

2014. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyanúgy lehet, az OTP-s oldalon nem csak OTP-s kártyákkal lehet fizetni, ezért kéri be a bankkártya adatokat. Az OTP-s oldal csak egy "közvetítő". Én pl. UniCredites kártyával szoktam fizetni ugyanitt, semmi gond nem volt még vele.
2014. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!