Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s5 vagy Iphone 5s?

Galaxy s5 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért? Szeretnék egy új telót de nem tudok választani közülük.

2014. ápr. 23. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azok közül amiket az előző írt, csak az LG G2 jó. Az iPhone 5s meg 25 ezresért lenne jó vétel, nem több mint tízszer annyiért.
2014. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kutyus21 ***** válasza:

Helló előző valóban túl árazott az Apple Iphone 5S de jó telefon és cserébe nem, akad mint az androidos Telefonok és írtad hogy csak, az LG G2 jó tényleg jó de mi van a Nexus 5-tel meg, a Nokia Lumia 1520-as ez a kettő jobb az LG G2-nél. A hosszú támogatás miatt is meg, nem is drágább egyik sem nekem Nokia Lumia 520-am van és nem, cserélném vissza androidosra azok 2-3 hónap és vége de a Windows-os Telefonok 3 évig van támogatás rá ha idén karácsonykor akarom majd lecserélni. De még nem, tudom melyik legyen de mondjuk ha addig még lesz időm mondjuk nekem amik tetszenek mondjuk ezek közül lesz androidos bizonytalan vagyok de addig lesz időm el dönteni tehát

LG G2 Pro, LG Gflex, LG Optimus Nexus 5, Nokia Lumia 1520 ezek közül valamelyik.

2014. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kategóriában a Flexet venném, de csak kiváncsiságból.
2014. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!