Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy wayteq talk 5h telefon...

Egy wayteq talk 5h telefon vagy egy alcor zest q813i tablet érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Kb mind a két készülét 47-50000 ft, melyik érné meg jobban?

2014. ápr. 23. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből már márkás cumót is vehetsz, ezek bekrepálnak fél éven belül. Az emberek nem akarják elhinni.. Ha pénzkidobás a cél, egyformán jók. De inkább egy Acer vagy Samsung tábla.
2014. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A wayteq talk 5h igazából egy Cubot, ami igen rangos márkának számít Kínában, úgyhogy arra nem vennék mérget, hogy hulladék! Q813i-re vannak panaszok, de minden B brandre vannak panaszok... :D

Talk 5h-nak talán a legnagyobb baja az (s ezért nem vettem meg, inkább egy használt Huawei P6 lett belőle), hogy a 3G nem 4 sávos, így pl. a voda 900mhz-en működő 3G-ét nem fogja tudni használni, s most árulják ki a 850 az 1600 mhz-eket, amik tovább növelik majd akár a lefedettséget is, hogy kinél, azt még nem lehet tudni, de ha csak a 2100mhz-et tudja a telefon, akkor ezt sem tudja majd kihasználni. Wayteq oldalán egyértelmű, hogy csak a 2100mhz-et tudja, edigital ezzel szemben 850-től 2100-ig felsorol mindent, ja igen, csak azt nem teszi hozzá, hogy 850, 900, 1800 az csak GSM. Szóval mindez Magyarországon egyelőre csak akkor érint téged, ha Vodás vagy s vidéki avagy vidékre gyakran jársz, ellenben külföldön szinte biztos, hogy csak a nagyvárosokban lesz 3G pl. Angliában csak az első 2-3 zónában.


A telefon s a tablet egyaránt népszerű az ára miatt, itt és itt olvashatsz tapasztalatokat:

[link]

[link]

2014. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké de van 52000ft-m és gondoltam hogy valami ilyet veszek belőle de az a baj hogy a samsung termékek drágák meg a többi is.

Küldenétek olyan tabletet, telefont amit érdemes megvenni ennyi pénzből!

2014. ápr. 25. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Asus memopad 7 HD, 1. generációs Nexus 7.

Samsungot ebben az árkategóriában nem ajánlom, én egyébként sem vagyok túl jó véleménnyel a samsungról, de ettől függetlenül én úgy gondolom ezzel a samu kedvelői is egyetértenek, hogy az 50 ezres árkategóriában nem versenyképes a márka.

2014. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi lehet hogy egy asus-t veszek :D

És vajon egy concorde smartphone 5700 megérné?

2014. ápr. 26. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:

WCDMA/HSDPA /HSUPA: 2100/850MHz

Szóval 3G terén ugyanaz a helyzet vele, mint a talk 5h-val, de mint mondtam, ez csak bizonyos esetekben hátrány. Ezen kívül nem tudok sokat a készülékről, utána kell olvasni, hogy mik a tapasztalatok vele. Első körben, én úgy gondolom (ezzel nyilván többen nem értenének egyet), 5.7 colos kijelző túl nagy egy telefonban, az egykezes kezelés lehetetlen, vannak olyan telefonok, amikben van egykezes kezelést segítő funkciók, pl. note 3, de akkor sem az igazi, s az, hogy előttem van egy nagy megjelenítő, amit lekicsinyítek azért, hogy egy kézzel tudjam kezelni, az vicc. Továbbá az 1280×800-as felbontás tablet esetében 7 colig abszolúte elfogadható, de egy telefon esetében, amit közelebb tart az ember a szeméhez, szerintem max. 4.5-4.7 colig elfogadható, de 4.7 colnál már észreveszed a pixelek közötti távolságot, ha észre akarod venni. Sokan abból indulnak ki, hogy tartottak már ekkora felbontással 7 colos tabletet a kezükben, s annak kiemelkedően jó volt a felbontása, a kép minősége, ugyanakkor az nem jut eszükbe, hogy egy telefont nem ilyen távolságból néz az ember.

2014. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké a concorde teló az kilőve...

De nem akarok költeni 100ezreket ilyen kis kütyükre hanem abból már inkább pc-t veszek!

Vmi tabletet akarok vagy vmi kézi konzolt (psp,ps vita) ami max 50000ft.

2014. ápr. 28. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval gyak. játékra kell. Az első generációs nexus 7 még mindig jól teljesít játékok terén, de ha kimondottan játszani szeretnél, akkor az android nem fogja felvenni a versenyt a ps vita-val!
2014. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát már gondolkoztam a ps vitán (lehet hogy ezt veszek). Nekem igazából olyan kell hogy hordozható legyen és legyenek rá jó játékok mint egy vitára. Psp-vel az a gond hogy elég régi konzol és grafikailag se nagy (320x256) de a vitán mennek a Psp-s játékok és a ps 2-es játékok is
2014. ápr. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!