Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok instagramra képet...

Nem tudok instagramra képet feltölteni. Másnak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban nem engedi, hogy képet tegyek fel. Másnak se, vagy csak nálam szarakszik?

2014. ápr. 23. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Csak nálad.
2014. ápr. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem sem, már 2 hete... mindent kipróbáltam, kijelentkeztem, újra letöltöttem az app-ot, vírusirtóztam, de még mindig semmi. Szóval ha neked valahogy összejön, elmondod hogy csináltad?
2015. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, most vettem észre, hogy a kérdés kb. egy éves:D azóta megoldódott valahogy?
2015. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül nem az instával volt a gond, hanem a nettel. Nagyon gyenge volt, percenként voltak benne kisebb-nagyobb szakadások, amit sima böngészésnél nem is lehetett észrevenni egy ideig.

Neked mi a gond? Feltöltenéd a képet, tölt, tölt, de semmi aztán?

2015. márc. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!