Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy No.1 S6 ) Samsung...

Van egy No.1 S6 ) Samsung Galaxy S4 klón telefonom. Szoftvert hiba?

Figyelt kérdés
Próbáltam frissíteni a szoftverét a SMart Phone Flash Tool, eszközzel, mindent úgy csináltam ahogy a videóban mutatta, azóta már több romot is letöltöttem hogy kiprobáljam hátha beindul. Nos a telefon igazából elindul, de képet nem ad.. Reagál az érintésre is, még hangot is ad. A képernyő is bekapcsol, de csíkokat mutat csak, olyan mintha a felbontással lenne baj. De akarámelyik szoftvert próbálom rárakni, ugyanez a hiba keletkezik! :(

#klón #S4 klón #NO 1
2014. ápr. 23. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a klónok.. mindig elmondjuk, hogy ne vegyetek ilyet, mert mindegyikkel ez van..
2014. ápr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezt én basztam el, nem gyári hiba. :/
2014. ápr. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!