Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll le mindig az interne...

Miért áll le mindig az internet segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Samsung galaxi s 3-am van és szeretném letölteni a kies nevü programot meg zenéket is és mindig azt írja ki mikor ràlépek a letöltés gombra hogy az internet leàllt és kilép. Miért van ez valaki segítsen. 3hete vettem a telefont és eddig jó volt. Ès még annyit szeretnék kérdezni hogyha menni fog a letöltés akkor ezt a kiest kell letölteni hogy csatlakoztassam a dvd lejàtszóhoz? Mer nem ismeri fel ,az alaptelefonrol meg egyböl beolvassa a zenét.
2014. ápr. 24. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató ez? Ügyfélszolgálatot hívd fel, lehet, hogy nagyon kevés netet állítottak be rajta, szűk a korlát. Nekem a tabletettel volt ilyen gondom. Ha előfizetéses, akkor benne van a szerződésben is, mennyi jár a programcsomaghoz, azt pénzért lehet bővíteni.
2014. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A KIES-sel a számítógéphez, laptophoz lehet csatlakoztatni, ez biztos. DVD-hez? Nem próbáltam még.
2014. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
T-mobil: netplusz L csomag . Igen lehet mert usb s dvd és megy a zene az alaptelóról
2014. ápr. 24. 15:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Wifiről is
2014. jún. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!