Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra van olyan alkalmazás...

Walk w1th mee kérdése:

IPhone-ra van olyan alkalmazás ami oldalra fektetve egy ilyen nagyobb felületre vetiti ki a dolgokat értem itt a zenelejátszót, a hiváslistát és hasonlók?

Figyelt kérdés
Autóba lenne hasznos...(

2014. ápr. 24. 20:16
 1/4 reptoid ***** válasza:

Biztosan nincs ilyen alkalmazás, hiszen ha végignézel a készüléken, a kijelzőn és a vakun kívül nem igazán van rajta semmi, ami fényt adna ki, de főleg nincs rajta olyan dolog, ami projektorként működne.


Amit te keresel, az szerintem inkább valamilyen kiegészítő lenne, amit a telefonra tudsz csatlakoztatni. És abból is olyan fajta, amelyik valamilyen módon érzékelni tudná, ha a felületet meg is érinted, mert sok más értelmét nem látom vezetés közben a híváslistában vagy az albumborítóban gyönyörködésnek :D

Ilyenből én még csak billentyűzetet láttam, de az is csak fixen a billentyűket vetíti ki, változó képet nem tud.


Szerintem ha lenne is ilyen eszköz, borzasztó drága lenne, főleg ha abból indulsz ki, hogy egy sima projektor mennyibe kerül.

2014. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem projectorra gondoltam...csak a képernyőjére rakja ki igy a dolgokat:DD
2014. ápr. 24. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:
mert volt egy optimus black-em és azon volt ilyen carplay szerűség ahol igy megvoltak a cuccok hogy vezetés közben egyszerűbben lehessen kattogatni ha nagyon fontos persze.na ilyen kellene i4re is:S
2014. ápr. 24. 20:40
 4/4 Nem Tomka válasza:

Nem, olyan nincs, de ha van CarPlayes autód (beszereltetheted bele bizonyos Pionnereket, ha nincs) és iPhone 5 vagy újabbod, akkor rádugod és jól megy...


pl. Pioneer AVH 8600BT

2014. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!