Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet instagramon...

Hogyan lehet instagramon kijavítani a rossz szöveget?

Figyelt kérdés

Nem hozzászólást, hanem amit a saját képem alá írtam, és már megosztottam.


Fontos lenne :)



2014. ápr. 24. 20:19
 1/5 Mahhoo3-3 ***** válasza:

Ezt akkor érdemes csinálni ha rogton észreveszed, es meg valoszinuleg kevesen látták es nem lájkolták (hogy ne tűnjön fel masoknak, de végülis annyira nem fontos, csak nem jo kepeket kitörölni sok lajkal es ujra feltölteni, mert azt gondolhatják hogy "ezt már lájkoltam" es továbbmegy lájk nelkul es akk nem lesz ujra sok lájk):

kitorlod a kepet, es feltoltod ujra, ugy hogy figyelsz arra hogy jol ird.

velem is történt mar ilyen 😉

2014. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mahhoo3-3 ***** válasza:
Remelem Segítettem 😊
2014. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj, akkor gondolom nem lehet javítani, ugye? :S

Hát most már nem törlöm. *-al kijavítottam kommentben, bár az kicsit alul van.


Köszi a választ :)

2014. ápr. 25. 12:19
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen, hogy félregépelem, és ki szeretném javítani : menj a képre, alul látsz egy szövegbuborékot, nyomd meg és most megjelent egybe az összes komment. Most legalul hozzá tudsz szólni, ebben a sorban van egy ceruza (a profil képed mellett balra) nyomd meg, és így a kommenteket tudod szerkezteni(törölni) Remélem segítettem CS
2014. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerkeszteni nem tudtam, de legalább kitöröltem :D Isten vagy!
2014. ápr. 26. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!