Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy a baj! Sony Xperia SP...

Nagy a baj! Sony Xperia SP Szétvágtam egy Micro USB kábelt és egy Sony Xperia Tipo aksijához érintettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tölt csak villog néha

Zarlatos lett vagy segítsetek letszi sürgős nagyon mit tegyek?


2014. ápr. 24. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, a sima töltővel nem tölt? Mert az gáz. Akkor lehet, hogy fordítva érintetted hozzá, ez esetben szerviz.
2014. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
81%

Mi volt az eredeti cél?

Ha az volt, hogy szét*sz egy telefont, akkor gratulálok, kész vagy vele, több teendőd nincs!

2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tengor, esküszöm, ezentúl csak a te válaszaidat fogom olvasni. +1 Tengor.
2014. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:
Köszönöm, de az érdem a kérdezőé is, "jó" alapanyag nélkül nehéz "alkotni"!
2014. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Haver csinált ilyet egyszer egy Nokia E51essel... Ő hordozható akkut akart eszkábálni:D


Hazavágtad a töltésvezérlő chipet, emiatt nem tölt. Ezt a chipet javítani lehetetlen, cserélni meg iszonyatosan nehéz és kockázatos, ezért alaplap csere lesz ebből. Irány a szervíz, készülj fel lelkiekben.

2014. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xD tudom elcsesztem :D azóta van egy SP meg nem merek ilyeneket szóval de amugy megcsináltam ezelőtt egy nokia c503 al is asszem de annak elkezdett füstölni az aksija szóval... nem csinálok ilyet ;)
2014. júl. 9. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!