Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még segíteni rajta?

Dani1993 kérdése:

Lehet még segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Van egy SE Live With Walkman androidos telóm, és az a problémám hogy haveromnak odaadtam a telómat hogy telepítsen rá főzött romot, de valamit elrontott. Nem kapcsol be és még csak nem is rezeg. Se kép se hang. Sok dolgot próbáltam már pl: Se update servise-t, Flashtool-t. egyébként a pc-m felismeri a telefont ,fel is telepítettem a qhsusb_dload illesztőpogramját de mikor flashelni próbálom hiába csinálok akár mit nem akar elindulni a telepítés.

Van valami ötletetek?

Előre is köszi!


2014. ápr. 24. 23:27
 1/2 Mahhoo3-3 ***** válasza:

Hááát...

nem tudom mi az a főzött rom, de az sok telefonnal vagy egyéb készülékkel szokott segiteni hogyha hosszan nyomva tartod a bekapcsologombot. Volt a tabletemmel is ez, annal 30 másodpercig kell tartani, de amugy le van írva a telefon leírása a hogy mit kell ilyenkor csinálni. Az ipodommal is történt, ott a gombokat egymas utan különböző hosszan kellet nyomni es azota tokeletesen működik. Vagy, keress youtube on valamit, én ott mindig Mindenre megtalaom a megoldast, vagy híve fel a Sony hotlinet, vagy vidd el szervizbe.

2014. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Androidnál bekapcsoló gomb, hang lefelé és talán a home gomb 10 másodpercig.

Aztán előjön a bootmenü.

2014. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!