Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP (! ) Nem tudom megeri -e...

HELP (! ) Nem tudom megeri -e megvenni az iphone 5 clonejat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota szeretnek egy iphonet, de ugy gondolom hogy nagyon draga erte ez az ar. Nagyon tetszik a kinezete, illetve a kameraja, meg hat az egesz telefon. Most igy utana neztem a clone-janak (ugy kell irni?)es en megvennem, de nem tudom megeri -e. Igazabol csak arra lennek kivancsi, hogy a kameraja lehet ugyanolyan mint a rendes iphoné? Vagy esetleg hol tudnek beszerezni olyan kamerat (fenykepezogepet vagy barmit) ami olyan kepet csinal? Most lehet hogy butanak tunok majd, de amugy is eleg bena vagyok ezekhez:-D...

Koszonom szepen elore is a valaszokat!!!


2014. ápr. 25. 07:28
 1/5 Tengor ***** válasza:
76%
Klón telefont (és mást sem) soha nem éri meg megvenni! Általában egyik paramétere sem közelíti meg az eredetit.
2014. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne persze.

Úgy képzeld el, hogy az iPhone egy szaftos, fûszeres rántott karaj szelet, a clone meg rántott hungarocell.

Te rántotthúst szeretnél, ami érthetõ, mert finom, de helyette hungarocellt eszel, mert az messzirõl hasonlóan néz ki, ahelyett, hogy ennél pl, egy jó lecsót, ami nem rántotthús ugyan, de olcsó és mégis finom.

2014. ápr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen megéri, mert a "csak a formája tetszik" süketeléssel szemben megfelel a legfőbb kívánalomnak, miszerint azt fogod hinni, hogy mások azt hiszik, neked egy ájfónód van. Erre találták ki, vedd meg bátran, ne akadj fel olyasmiken, mint pl. a hulladék minőség :)
2014. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertettem! koszonom a segitseget:-)
2014. ápr. 25. 16:46
 5/5 anonim válasza:
2. válaszoló ezt jól el magyaráztad:DD tetszett xD
2014. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!