Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-MOBILE Domino Surf 150...

T-MOBILE Domino Surf 150 Mega/30 nap segítség?

Figyelt kérdés

Na írattam egy ilyen csomagot, a csaj azt mondta hogyha elérte a 150 Megát akkor csak belassul, és nem szed le pénzt pluszba a netezésért a 900ft-os havidíjon kívül. Viszont kaptam egy SMS-t is miszerint ami után ez lejár, napi 200ft-ért 10 megát kapok utána mert automatikusan átvált.

Most akkor mi a tököm van ??? Mert ha ez még felszámol minden szart, akkor azonnal mondom le a szolgáltatást.



2014. ápr. 25. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A "csaj" rosszul tájékoztatott.


"Az időszaki díjban foglalt adatmennyiség felhasználása után automatikusan aktiválódik a Domino Go!NapiNet adatdíjcsomag, így 195 Ft-os napi díj ellenében további 10 MB belföldi adatforgalmat kap."


[link]

2014. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is vágom mert SMS-ben ezt kaptam, de a csaj meg akkoris azt mondta hogy nem számol fel semmit sem. Rákérdeztem újra h tuti ? Azt mondta igen... -_-
2014. ápr. 25. 12:56
 3/4 anonim válasza:
Jól átvágott, és sajnos nem te vagy az egyetlen, akit így beetettek :S
2014. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nembaj még így azonnal beállítottam az adatforgalom mérőt, 140 megára, azt így tuti hogy nem von le semmi extrát...
2014. ápr. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!