Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hang az iphone 4s...

Miért nincs hang az iphone 4s emen csak akkor ha hívnak?

Figyelt kérdés
sms, értesítés, youtube videó akármi nincs sehol hang csak ha hívnak. még akkor sincs hang ha lezárom a telefont vagy nyomkodom... mit tegyek ?
2014. ápr. 25. 11:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és láttam h rengeteg ember járt így.
2014. ápr. 25. 11:25
 2/4 anonim válasza:
Nyugi, nekem is ugyan ez van. (Nekem is 4s-em van) De nekem úgy van, hogy el kell indítanom egy zenét, megállítani, bedugni a fülhallgatót, aztán megint elindítom, és akkor már lesz hang, szóval ha nagyon zavar, hogy nincs hang, akkor használj fülhallgatót. :D De amúgy nővéremnek sima 5 van, apámnak 5s, és nekik is ugyan ilyen szar, szóval nem a te telefonoddal van a gond. :)
2014. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
visszavittem garanciára és azt mondták nem lehet megcsinálni szóval kicserélték.
2014. ápr. 26. 03:33
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez volt! Eldugult a jack csatlakozó legalja, kicsit meg kellett piszkálni fogpiszkálóval és voalá. Csak fulhallgató módban ragadt a telefon. Füles ki-be és már ment is ;)
2014. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!