Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemtudom feloldani a telefonom?

Micu Vagyok kérdése:

Nemtudom feloldani a telefonom?

Figyelt kérdés
Lezártam a telefonom a 3x3 körös kóddal és elrontottam sokszor aztán most gmail címet kér wifi-re rá van csatlakozva csak neten azt írja h olyan gmail cím nem létezik amit a telefonommal adtam meg még elsőnek és nem enged belépni USB-n keresztül sem tudom elérni a telefont kérlek valaki segítsen!

2014. ápr. 25. 14:55
 1/5 CsTobi válasza:
Milyen telefonod van?
2014. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy mini 2
2014. ápr. 25. 15:36
 3/5 CsTobi válasza:

akkor kapcsol ki és úgy kapcsold be hogy nyomod a bekapcsoló gombot és a hangerő gombot felfelé... utánna elméletileg be kéne hoznia egy menüt ahol arra mész hogy data factory reset

de vigyázz csak arra menj mert eltudod baszni telót

igy megtudod csinálni a telót de elvesznek az alkalmazások és alphelyzetbe áll a teló

2014. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. ápr. 26. 12:28
 5/5 Vadász Anasztázia válasza:
nekem sony xperia e1 telefonom van nekem ez a helyzetem mit csinálhatok?
2014. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!