Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tudom a böngészőt...

Alma Balázs kérdése:

Miért tudom a böngészőt használni a telefonon, de minden mást, amihez internet kell, nem?

Figyelt kérdés
bármilyen wifire rákapcsolódik, akkor a böngészőt még tudom használni netezésre, de minden mást, amihez internetkapcsolat kell (fb messenger, play áruház, gmail) azoknál kiírja, h várakozás a kapcsolatra/nincs kapcsolat/gond volt a hálózattal stb? Samsung Galaxy Minim van

2014. ápr. 25. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Nallam ugyanezt kezdte el csinalni most a telom es a tabletem egyszerre! A problema az hogy fogalmam sincs hogy mit lehetne csinalni. Ha mas wifiwel is probalkoztal akkor a telefonoddal van baj ha viszont csak egy wifinel problemazik akkor a wifi a ludas. Nallam valoszinuleg igyen mert mert kicsi az esejje hogy ket androidos gep egyszerre ugyanugy menjen tonkre! Probald meg a kovetkezot: odamesz a wifihez es a wifi beallitasokban megnyomod (a kepernyo felso sarkaban) a korbe mutato nyilat kozbe megnyomod a wifin a WPS feliratu gonbot es varsz hogy vegigmenjen.
2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!