Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülhallgatót vennétek?

Milyen fülhallgatót vennétek?

Figyelt kérdés

Eddig volt 2 skullcandy jib-em, jó volt a hangjuk, meg jól néztek ki, de nem gyorsan tönkrementek..Ezért ha kérhetem skullcandyt ne.

5000 forint adnék ki rá, mert nem kell nekem hogy egy több 10.000-es beats/sennheiser hangzása legyen. csak bírja sokáig. én sonyra gondoltam, vélemények?



2014. ápr. 25. 18:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*nagyon gyorsan tönkrementek
2014. ápr. 25. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:

agykéregdugasz fülhallgatók pedig nem szoktak hamar tönkremenni


amugy a 10ezres vagy többtízezres füleseknél nem csak a hangzás ami meghatározza az árat hanem a minőség és a használhatóság is


a 2000ft-os panasonic fülest hetente mehetsz venni mert mindig megtörik az az egy szál kábel ami benne van de egy sennheisernél már ügyelnek az ilyesmire és ez nyilván az árán is látszik


ha meg egy éveben veszel 10 db 2000ft-os akkor már vehetnél egy egyszeri 20 ezrest ami bírja akár 4-5 évig

2014. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!