Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom le tölteni a clumsy...

Nem tudom le tölteni a clumsy ninja-t a play áruházból! (Xperia Z) De miért?

Figyelt kérdés
Ha az alkalmazásban nézem akkor meg sem találja, ha a böngészőböl akkor meg azt írja hogy az eszköz verziója nem kompatibilis! Várjak és majd megcsinálják? Vagy ez erre a készülékre sosem lesz már jó! Minden más fajta androidos készüléken amivel találkoztam megy! (Xperia S, Xperia P, Note 2, Galaxy mini)

2014. ápr. 26. 00:28
 1/2 Maleian válasza:

Hát megesik az ilyesmi, ilyenkor próbálj rákeresni az alkalmazásra a böngészőben (például: clumsy ninja apk download). De egyébként próbáld letölteni innen: [link]

Ez egy zip fájl lesz, kicsomagolod, feltelepíted az apk-t és játszhatsz:) Ha még nem csináltál ilyet akkor engedélyezni kell majd az "ismeretlen forrásokat" a telefonodon, de erről majd kapsz értesítést szóval menni fog;D

2014. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letoltottem azt amit küldtél viszont a fájl kicsomagolasahoz kód kell :/
2014. ápr. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!