Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefonom van...

Sony Xperia L telefonom van és nem ismeri fel a számítógépem az usb-t . Miért?

Figyelt kérdés

Próbáltam letölteni programokat de nem működött úgyse.

Próbáltam hátúra is bedugni de ott sem működött.

Amikor bedugom akkor feljön a "varázsló" és ezt írja: varázsló segít a szoftver telepítésében az alábbi eszközhöz :: MTP Device . Aztán rámegyek az ajánlott telepítésre és elkezdi keresni MTP Device-t. Aztán írja hogy nem lehet telepíteni a hardvert mert MTP Device nincs telepítve . Mit tegyek. mit töltsek le ? XP-m van



2014. ápr. 26. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt az elsőt letölteni.


[link]

2014. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocs, nem nagyon értem mi ez és hogy kell használni :/
2014. ápr. 26. 13:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez 1 driver amit letöltesz a pc-re.Így ha csatlakozol a telefonnal akkor felismeri.
2014. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

A kcsög Sony csak médiaátvitel (MTP) módot támogat alapból és ezzel felhasználók ezreinek életét keseríti meg. Az Xp alapból nem támogatja az MTP, csak az MSC (pendrive) módot, de még sokszor Windows 7 vagy újabb rendszereken is bajos az MTP. A legegszerűbb rootolni a telefont majd az SD Mounter alkalmazással MSC módba állítani a telefont, így pendriveként ismeri fel minden rendszer.

Ez néha megoldja XP alatt a kapcsolódási gondot:

[link]

2014. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Persze köcsög a sony...


Mi a faxnak van a beállítások menüben az xperia menü, abban az usb kapcsolódás...

2014. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze koecsög a sony...


Mi a faxnak van a beállítások menüben az xperia menü, abban az usb kapcsolódás...

2014. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És nem az az alapértelmezés ami a kérdezőnél fennáll
2014. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


Állítsd át szépen a beállítások - usb kapcsolatnál a másikra és menni fog...

2014. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Igaz, nekem nem Xperia L, hanem P-m van, ennél nincs az Xperia menüben megfelelő lehetőség. Nagyjából a 2012-es és újabb Xperia-k egyikében sincs. Nem készült volna külső alkalmazás, ha a Sony gyárilag lehetőséget ad a kapcsolódási mód megváltoztatására.
2014. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én korábbi 2011-es xperia mini-mben is volt, asszem kapcsolódási mód váltása néven...
2014. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!