Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s3 4.1.2...

Tomi3003 kérdése:

A samsung galaxy s3 4.1.2 jelly beant androidomat frissitettem 4.3 jelly beant. Ezutan lekezdet akadozni lehetseges hogy rosszul telepitettem? Vagy RAM hiba?

Figyelt kérdés
Az androidot telefonon keresztul frissitettem

2014. ápr. 26. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

és miért kellett lefrissíteni?

miért nem volt elég hogy az a touchwiz éppen eldöcög azon a hulladékon?


az androidos körökben ez nem ugy működik ám hogy majd te aztán veszel majd egy telefont aztán majd azt te majd 3 vagy 4 évig is használod...

ez nem jövedelmező a gyártónak

kidobott egy s3-ast megvetted

azóta 70 darab android csúcsmobil érkezett erősebb hardverrel és emiatt nem tul sokat áldoznak az optimalizációra

ecpeckimehecc eldöntik melyik modellek kaphatják meg aztán szegény userek flashtoollal tehetik vissza a gyárit mert ugy járnak mint te

2014. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Masok is frissitettek es teljesen akadas mentese porog rajta a rendszer.Es miert hulladek?
2014. ápr. 26. 16:48
 3/3 Brutyó László válasza:
Nekem is S3 van...témyleg hulladék.....Soha többet Samsung.
2014. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!