Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X telefon jó?

Nokia X telefon jó?

Figyelt kérdés

Használta már valaki? Megéri?


Mostanában került a boltokba, hátha valaki már vett.



2014. ápr. 27. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján én nem érzek késztetést a vásárlásra.

2014. ápr. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ér 40e Ft-ot?


Ha nem jön be mennyiért tudom eladni 1 hét után kb.?

2014. ápr. 27. 04:49
 3/5 anonim ***** válasza:

"20 ezer forintért nagyon sok jó dolgot lehet venni, de Nokia X Dual SIM-et nem, pedig ha annyiba kerülne, akkor talán el lehetne nézni a rengeteg gyengeségét és kiforratlanságát. De a Nokia X Dual SIM nem ennyibe kerül, a cikk megírásának pillanatában 37 ezer forintot kérnek el érte, amiért bizony már korrekt, kellemes sebességgel, jól és megbízhatóan működő androidos okostelefonokat is lehet kapni, a Nokia szinte hibátlan Windows Phone-os Lumia 525-ös modellről nem is beszélve. Az X hatalmas csalódás nem csak nekünk, hanem valószínűleg mindenki számára, aki androidos Nokiára vágyott az elmúlt években."


Nem, nem ér meg 40 ezret. De még a felét sem.

2014. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 20ért sem venné meg senki
2014. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem venné meg senki? én 2 év gyári (nem szolgáltatói!) garanciával vettem postával együtt 23 ezerért és meg vagyok vele elégedve. Tettem root nélkül már rá google play-t valamint 360launchert használok rajta. A samsung és a huawei meg zte sz*kat odaveri teljesítményben és megbízhatóságban.

Futnak rajta a komolyab 3d-s játékok is, hangos, hD videóval is boldogul, erős a wifi.

2015. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!