Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MPIE MP108 Dual Sim 3.2"...

MPIE MP108 Dual Sim 3.2" MTK6572 Android 4.2.2 3G telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

QWERTY-s telefont szeretnék venni, de már alig találni elfogadható áron, jól kinézőt is. Aztán erre a telóra akadtam rá ezen az oldalon: [link]

Valaki tud róla mondani véleményt, vagy valamit, hogy érdemes-e megvenni? Mert én csak most hallok róla először!

Köszi előre is !


2014. ápr. 27. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ez kínai hulladék, nem telefon.
2014. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég kevés benne a RAM !!! Én a helyedben CSAK EZÉRT nem venném meg, mivel nekem elég sok alkalmazás kell. Kivéve ha felnőtt vagy és nem akarsz sok programot telepíteni. De persze ez tőled függ meg te tudod. :)


Amúgy kedves 1-es !!!

Már bocsi, de nekem két lehetőségem volt...Sony Xperia E, meg aTAB 5 Quad.

Érdekes módon mindenki szidja az E-t és érdekes módon ezt a kínai aTAB-ot meg senki !

Szóval bocs de ennyit arról hogy "neve van" a cégnek meg a telefonnak. Tudni kell összehasonlítani. Amúgy szerintem a te telefonodat is kínában rakták össze, szóval ennyi erővel a tied is kínai.

2014. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Aztán majd jön a sírás, ha a csodás kínai vackod megadja magát, épp csak support nincs hozzá...
2014. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lenovo, Oppo, Xiaomi mobilokat keress ha megbízható kínai gyártó mobilja kell!
2014. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Vettem egy darabot ebből a "kínai hulladékból", egy kínai webshopból. Kifogástalanul működik, ha tisztában vagy vele a leírás alapján, mire számíthatsz, akkor nem fogsz csalódni, pontosan azt kapod. Kb. 3 hónapja van használatban telefonálásra (dupla simmel), facebookra, levelezésre. Tökéletes. Pár hete rendeltem hozzá valami 1500 forintért pótakkut is, biztos, ami biztos. :)
2014. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kilgyo válasza:
100%

Egy kínai oldalról Én is vettem egy ilyen telefont és kb. 2 hónapja használom. Eddig minden rendben vele. Ha tényleg nem várunk csodát, remek kis telefon. Internetezésre (Én Operát használok) , Chat-elésre, Facebook-ozásra jó választás. Játékra azért nem ajánlanám, de Én például GrimFall-t játszom rajta és működik.

Szikrázó napsütésben a kijelzője nem éppen a legjobban olvasható... de melyik telefon nem ilyen :)

Processzora / memóriája alapdolgokra remek, csodát és 3D-s élményt ne várjon tőle senki.

Kamera viszonylag jó képet csinál, de ez nem egy fényképezőgép.

Egyszer sikerült le is ejtenem, de kibírta és működik. Azért ezt többször nem teszteltem.

Csengőhangot érdemes a belső memóriába menteni (ami kb 2GB), mert PC-re kapcsoláskor az SD kártyáról néha "elfelejti" visszaállítani.

Billentyűzete közepes, két kézre "optimalizált", gombok kicsit döntöttek emiatt. Van rajta magyar nyelv és ékezetes karakterkészlet is.

Aksija kb. 1 napot bír WIFI és aktív használat mellet.

Van benne WIFI Hotspot, így akár mobilnet-ünket is megoszthatjuk vele. A 3G-s adatkapcsolat is elég gyors. Bár ekkor az aksi elég hamar lemerül...


Ha osztályozni kéne, Én egy 4-est adnék rá.

2014. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!