Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programokat telepítsek...

Milyen programokat telepítsek az Apple iPhone-omra?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok az iPhone témában..miket,hogyan, honnan?:$
2009. dec. 24. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
böngésszed az appstore-et és ami megtetszik.
2009. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okés:D az itunes, hogyan működik?:$ mit kell csinálni, hogy tudjak zenét/filmet/képeket rakni a telóra?:$
2009. dec. 24. 15:12
 3/10 A kérdező kommentje:
de légyszu még a mai nap, mert holnap el kell utaznom:S
2009. dec. 24. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Programok, játékok letöltése ingyen: www.appulo.us

- A jelszó már egy ideje: cavern


Az iTunes használatán melyik részt nemérted? Szerintem itt hiába magyarázzák el neked nem fogod érteni, egyszerűbb ha nyomkodod és egy időután rájössz mindenre.


Ja és feltörted már az iphonodat (jailbrakelted) ?

2009. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mit csináltam?:$ nekem az a baj, hogy nem tudom, hogyan kell rárakni zenét..rtb. a telóra:S
2009. dec. 24. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Hülyék ne vegyenek iPhone-t.

Egyébként használhatnád a keresőt vagy a Googlet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2009. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, tesó nekem is iPhoneom van, és a legnagyobb segítséget a www.szifon.com nyújtotta, ott különösen most karácsonykor kiírták az összes lépést, hogy eljuss a zsír új telódtól a feltört, király, alkalmazással teli multikütyüig. És ne félj, elrontani LEHETETLEN, a garancia is megmarad.
2009. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:D
2009. dec. 26. 18:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg tudtam csinalni!:D meg egy buta kerdes... Hogyan lehet vele bluetooth-al fajlt kuldeni? Mert sehogyse tudok vele kepet kuldeni :S ja....tudok,hulye vagyok minek kertem iphone-t. Am sztem ez az oldal azert van,hoy kerdezzek,nem? Szoval nem kene lehurrogni, csak,mert nem vagyok olyan tokeketes, mint te!;):D
2009. dec. 27. 01:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet bluetoothon fájlokat küldeni.
2009. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!