Sony Xperia E1?

Figyelt kérdés

Egy telefonvásárlás előtt állok.

Kb 35.000 Ft-ot szánok rá,max 37.000 ft-ot.

Ebből a Telenornál pont kijön a Sony Xperia E1.

Mi a véleményetek erről a telefonról,vagy más telefon inkább???



2014. ápr. 27. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább használt Xperia L vagy M vagy Galaxy Ace 3.

Vagy inkább egy jó kínai.

2014. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért?

Ennyire rossz?

A kamerája az tudom hogy nem jó,de azon kívül nem tűnik rossznak!

2014. ápr. 28. 09:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira szar, mint sok más túlárazott telefon ebben a kategóriában, de ettől függetlenül nem is annyira jó.

Először is az 512 mega RAM már nagyon kevés, 1 GB alatt nem szabad telefont venni.

Ezen kívül a Snapdragon 200 sem valami erős, Snapdragon 400 alá nem szabad adni.


Egy használt Xperia L/M vagy Galaxy Ace 3 biztos kapható 40k alatt, és azokba 1 giga RAM van, Snapdragon 400, ráadásul jobb kamera, valamelyikbe még LTE is, E1 egyetlen téren jobb csak annál a háromnál, lesz rá KitKat, de azért csodákra az sem képes.


De én igazából inkább egy jó kínait vennék ennyiért. 150 dollárért már vannak 8 magosak, amik rendben, hogy nincsenek annyira erősek, mint egy jó 4 magos, de már 8 gyenge mag is elég szép teljesítményt nyújt, plusz IPS kijelzős, míg a nagy márkák ennyiért csak TFT-s mobilt adnak, felbontásuk is magasabb, meg nagyobb a választék.

Ráadásul pl. egy Lenovo van is annyira megbízható, mint egy Samsung vagy épp Sony.

2014. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lenne egy mondanivalóm,

csak Sony jöhetne nállam szóba,eddig samsungom volt,egy csalódás sora az egész,váltani szeretnék,de csak sony.

Találtam használt Xperia L-t de az mind 40k fölött volt,sőt találtam egy olyat is ami 61k volt!

2014. ápr. 28. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne korlátozódj be ennyire...

Felteszem volt egy alsókategóriás Galaxy Minid, vagy valami hasonlód és most ezért szidod a Samsungot.

Felsőkategóriában nagyon jó és megbízható telefonokat gyártanak. (Más kérdés, hogy igen, egy kicsit túlárazottak)

Amúgy én se ajánlom az E1-t, Sonyból én nem vennék semmit ami az L alatt van. Te se vegyél mert megint csalódni fogsz. Gyűjts ki még egy kicsit és vegyél L-t, Z-t, HTC One-t, vagy Nexus 4-et.

2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom, am egy Samsung Galaxy S2 volt,ami nem rossz névileg,mégis a rendszer,aku,kijelző nem stimmelt.

Hát végül is az E1-et Facebook-ra és telefonálásra használnám.Nem többre,max egy pár programot tennék fel rá,nem játékot.

2014. ápr. 28. 20:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért gondolom nem rossz az árához képest,meg nem szeretnék több pénzt adni 35-37k-tól,mert ennyim van,és most szart be a S2.

Mert most adtam ki 350.000 Ft-ot számitógépre........

2014. ápr. 28. 20:26
 8/9 A kérdező kommentje:
És esetleg a Sony Xperia M ?
2014. ápr. 29. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Kicsit jobb, de akkor már inkább SP

2014. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!