Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A másik félnek ebbe mi az üzlet?

A másik félnek ebbe mi az üzlet?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy S2esem, és el akarom cserélni egy S3-ra. na ebbe benne is van valaki, kért is különbözetnek 15,000ft-ot. nekem igy jó lenne, de neki ebbe hol az üzlet? erősebb telót gyengébbre? azt mondta h megunta, meg állitólag ő folyton adja veszi a telefonokat, de megéri neki különbözet fejében eladni a jobb telóját egy régebbire? lehet hogy baja van a telónak?
2014. ápr. 28. 12:07
 1/6 Tengor ***** válasza:
Lehet. Viszont innen ezt senki nem fogja neked biztosan megmondani.
2014. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha szerencséd van akkor csak rendes és tudja neki elég a S2-es is mert nincs annyi plusz a 3-ban... Persze én mint Laikus írom, mert a családban egyedül nekem nincs még okos telóm...
2014. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is azt akarom, h valaki megmondtaja, hanem most a nagy telefonzsenik tapasztalatara es velemenyere lennek kivancsi
2014. ápr. 28. 12:53
 4/6 Tengor ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a telefonzseniknek, akik a telefonokhoz értenek van tapasztalatuk az említett eladóval?
2014. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajj nem az eladoval kell tapasztalatuk legyen hanem maga a cserevel... erteni kell a telefonhoz... ezert kerdezem azokat a szemelyeket akik ertenek e telokhoz, h vajon van e hatso szandeka az illetonek akitol vennem...
2014. ápr. 28. 17:38
 6/6 A kérdező kommentje:
mert szerintem nem erne meg a csere... de lehet h kell neki a penz.. erert kerdem a hozzaertoket...
2014. ápr. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!