Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e olyan program...

Nicola73 kérdése:

Létezik-e olyan program Androidra, ami érzékeli, hogy reklám van a rádióban és akkor átkapcsol egy másik csatornára?

Figyelt kérdés
Galaxy S4 mini telefonról van szó amiben még van FM Rádió tuner. Szerintem szoftveresen ezt meg lehetne oldani, hogy ha nem zene szól akkor átkapcsol egy másikra.
2014. ápr. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem véletlenül a humor kategóriába akartad írni?Mert gondolom nem lehetsz olyan lusta hogy nem birsz megnyomni egy gombot.Amugy létezik hirdetéseltávolító,de az csak appokra,rádióról szó sincs.
2014. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz, ha a reklámban is zene szól?
2014. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy így fogtok reagálni. Igazából van egy olyan program VideoRedo a neve, ami képes felismerni, ha a filmek között reklám van. Gondolom figyeli mikor tűnik el a lógó a képből. Ilyen alapon fel lehetne ismertetni egy programmal, ha megszakad egy zene. Gondolok én olyan zenefelismerő programokra mint például a Tunatic.
2014. ápr. 28. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Megszakad egy zene?


És ha a műsorvezető pofázik bele?

2014. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!