Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telepítés...

Windows Phone telepítés segítség!?

Figyelt kérdés

Aza gondom, hogy nem figyeltem a tárhelyet és telepítettem egy programot. Az a bajom, hogy 25-30 mega hely hiányzott a programnak, de nem tudom újratelepíteni, mert úgy érzékeli, mintha telepítve lenne és emellett az egyéb fájlok résznél jelzi is hogy foglalja a tárhelyet, de mivel nem volt neki elég hely, így onnan törölni se tudom.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Vagyis hogy lehetne törölni, vagy újratelepíteni, hogy az egyéb fájlokba ne foglaljon helyet?

Egy játékról van szó egyébként, 1 gigát lefoglal így.


2014. ápr. 28. 20:01
 1/4 b95 ***** válasza:

Ha jól sejtem, akkor WP 8.1-es telód van.


Namost a Lumiákban* azt hiszem a Storage Sense appon belül tudod törölni az „egyéb mappát”, pontosabban mondva annak tartalmát.


*Nem tudom, hogy más WP-s telókban is megvan-e ez, de a Lumiákban biztosan van.

2014. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ott hogy? jelzi hogy mekkora területet foglal de ezt az egyet (mármint az egyéb fájlokat) nem tudom törölni ki se jön semmi ott, csak az a szöveg hogy miket tartalmaz
2014. ápr. 28. 21:50
 3/4 b95 ***** válasza:
2014. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam de ez nem az egyebet törli hanem az ideiglenest...
2014. ápr. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!