Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállítással újra a...

Gyári visszaállítással újra a gyári android lesz a telefonon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 13:34
 1/4 dirtboy ***** válasza:
csak akkor ha idő közben nem raktál rá másikat,akkor ugyan az lesz és mindent töröl amit te rátettél
2014. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lesz rajta ami most is rajta van, csak törlődnek az akalmazások, a beállításaid, a google fiókod, sms-ek, telefonszámok meg ilyenek.
2014. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnám visszaállítani a gyári androidot? 4.1.2 volt rajta gyárilag, azóta frissítettem 4.3-ra, ami egy kalap szar, belassul tőle a telefon, lefagy, pedig a Sony Companionnel telepítettem fel, és le is vettem a fejlesztési lehetőségekben dolgokat, h gyorsabb legyen (ami vmennyire működött is), de sokszor baromi lassú, néha 10s mire betölti pl a Névjegyzéket!!! ami valljuk be nem egy nagy megterhelő feladat.


Sony Xperia SP-m van

2014. ápr. 29. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyári visszaállítás nem fogja lejjebb vinni.

Nézz utána neten, (how to downgrade xperia SP)

vagy ami egy kicsit könnyebb: telepíts egy Jelly Bean alapú Custom ROMot (ettől még jobb is lehet mint az alap Jelly Bean-nel)

Ha nem akarsz a szoftverbe nyúlkálni, akkor szervizbe vidd el, ott lehet hogy megcsinálják.

2014. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!