Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okozhat problémát, hogy nem...

Okozhat problémát, hogy nem az én nevemen van a telefon?

Figyelt kérdés
Párommal úgy döntöttünk, hogy vennék közösen nekem egy új telefont, mivel az enyém már igen rottyon van szegény, az lenne az ő karácsonyi ajándéka, hogy a felét kifizeti. Régóta szeretnék is már újat, így jó lenne, viszont igénybe vennénk az édesapja céges kedvezményét, így az én nevemre a telefon biztos nem fog kerülni. Esetleg ha ne adj isten szakítanánk, lehet ebből probléma? Számít valamit az, hogy kinek a nevén van a telefon? Ha már több, mint 10 ezer ft-ot beleadok, nem biztos hogy szeretném visszaadni, ha esetleg erre kerülne a sor.
2009. dec. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha végiggondolom, akkor azt mondom h nem számít. Max attol félhet hogy fizeti a számládat, ha előfizetéses, de ha van esze, akkor átváltja felöltősre, mrt már oylat is lehet..
2009. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hagynám, hogy ő fizesse a számlámat, kártyás lesz, az előfizetéses kártyát majd megkapja valaki olyan, akinek szüksége van rá :)
2009. dec. 24. 22:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár most hogy így mondod, abban sem vagyok biztos hogy előfizetéses lesz, ennyire részletesen még nem beszéltünk róla, csak hogy szeretném-e, mert van rá most egy viszonylag kedvező lehetőség... Jó is hogy felhoztad, rákérdezek.
2009. dec. 24. 22:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit össze vissza írtam, közben elgondolkodtam rajta, és rájöttem, de nem baj, szóval nem előfizetéses lesz, és a kártyát majd valaki használni fogja belőle állítólag, az enyém a készülék a saját kártyámmal.
2009. dec. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!