Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani olyan telókat...

Tudnátok mondani olyan telókat, amik nem túl drágák (60. 000 Ft Max) és megfelelnek az eléggé általános elvárásaimnak?

Figyelt kérdés

Legyen előlapi kamerája és a hátsó kamera elég jó képeket csináljon.

Ne legyen olyan nagy, mert félek, hogy nem fog elférni a zsebemben.

Könnyen kezelhető legyen a menüje és nagy előny lenne, ha Androidos lenne, mert ahhoz vagyok hozzászokva.

Jó lenne, ha 2-3 napig kibírná töltés nélkül. (Mondjuk ilyet nem hiszem, hogy találnék).

Ne legyen tömegtelefon.

Bővíthető memória.


Ha még eszembe jut valami, válaszokhoz leírom, köszönöm! :)


2014. ápr. 29. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

"Legyen előlapi kamerája és a hátsó kamera elég jó képeket csináljon."


Ez problémás, 100k-ért is sok telefon van, ami nem csinál jó képet, még telefonhoz képest sem.


"Jó lenne, ha 2-3 napig kibírná töltés nélkül."


Ilyen van, ha nem használod szinte egyáltalán a telefonodat.


"Ne legyen tömegtelefon."


[link]


Amúgy ha kijön 60k-ból, akkor Xperia SP a legjobb ennyiért, utána meg az L.

2014. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom zavart az, hogy nem akarok tömegtelót. Az előzőm Galaxy Mini volt, szóval tudom milyen sz.r érzés amikor "Jééé neked is? Az osztályból rajtam kívül 8-nak van Minije Haha. "
2014. ápr. 29. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az legyen a legnagyobb baj. Én inkább jó, ismert telefont vennék, és nem egy ismeretlen kituggyamilyen szart. +1 az xperia sp-nal.
2014. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ubulka99 válasza:
A Sony Xperia L-et ajanlani tudom. Nekem is ilyen van. Szuper kis telefon, persze nem a legjobb. De sztem a minihez képest... Ezerszer jobb :-D Természetesen sok emvernek van ilyen, es mivel nem adjak 10 ezer forintert, nem latsz mindenkinel olyat XD Aztán, hogy befér e a zsebedbe?! :-D attól függ mekkora a eppen rajtad levo nadrag zsebe :-D nekem 2 nadragom zsebébe nem fér bele :-D egyebkent nagyon megvagyok vele elegedve.
2014. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de már megvettem:D

egy sony sp lett :)

2014. júl. 10. 09:46
 6/7 ubulka99 válasza:
Az kicsit tobb mint 60 ezer, nem?? Es kevesebb eselye van hogy belefer a zsebedbe.
2014. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, de ez volt a legjobb számomra:)
2014. júl. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!