Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a telenor...

Mi a véleményetek a telenor smarttarifa extra 3 nevű csomagjáról?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, ennél nagyobb számlával nem akarom a szüleim terhelni.
2014. ápr. 29. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Még valami

200 perc van a havidíjba foglalva, illetve azt is írja, hogy 100% ban lebeszélhető az előfizetési díj (7790 Ft). Ez azt jelentené, hogy ha lebeszélem a 200 percet, utána a 33 Ft-os percdíjjal 7790 Ft erejéig ingyenes a hívás? Köszönöm.

2014. ápr. 29. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem 2390.- volt a havi díjam, de sosem fizettem annyit. Mindig sokkal többet. Pedig nem beszélek sokat.

Nem ajánlom a Telenort előfizetés szempontból, mert szinte ellenőrizhetetlen a számla, hiába küldenek részletezőt.

Csak akkor válassz ilyet, ha nagyon keveset beszélsz. Amúgy maradj a havidíjasnál, és akkor könnyebb kontrollálni.

2014. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, az a gond, hogy leendő telefonom ehhez a számlázott lenne véve. Annyira nem beszélek sokat, de ugye úgy van, hogy ha engem hívnak, akkor az a hívás nekem ingyenes, ugye?
2014. ápr. 29. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az neked ingyenes.
2014. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!