Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon üti a Sony Xperia Z2...

Kismutyesz_ kérdése:

Nagyon üti a Sony Xperia Z2 az LG G2-t? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok! LG G2-t szeretnék venni, pontosabban eddig nagyon-nagyon oda voltam érte, viszont ma olvastam a tesztet az új Sony telefonról ami eléggé erősre sikerült. Viszont nekem erre nagyon nincs pénzem. Nagy nehezen össze kapartam az LG árát, de ezzel mellé lőnék hosszabb távra?

2014. ápr. 29. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Még ott van a HTC One M8
2014. ápr. 29. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Xperia Z2 hardveresen kb ugyanaz, csak jobb a külseje, jobb szoftveresen, vízálló, szebb a kijelzője (de az LG G2 kijelzője is gyönyörű, max ha egymás mellé raknád a két telefont és elkezdenéd elemeezgetni őket akkor lenne egy kis különbség), jobb a hangszórója, bővíthető, elméletileg a kamerája is jobb, de ezt nem tudom biztosra, és jobb az üzemideje.


Tehát mondhatni minden téren jobb, DE! Az LG G2 is nagyon jó, ha a Z2 meg jobb is valamilyen téren, akkor nem kell azt hinni, hogy a G2 meg szar lenne, csak nagyon kicsivel rosszabb.

Ha nagy az árkülönbség, akkor jó a G2.

2014. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HTC One-ra szintén csak ezt tudom írni: jobb szinte minden téren, de ha sokkal drágább, akkor maradj a G2 mellett.
2014. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a G2 üzemideje jobb, ami szintén számít nekem. a One kamerája sokkal rosszabb. Maradok a G2 mellett, csak agyamra megy, hogy alig bírok lépést tartani. Már előre látom, hogy fél-1 év múlva megint olyan játékok lesznek amik már akadozni fognak rajta. :/
2014. ápr. 29. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogyha jobb, akkor sokkal jobb a G2 üzemideje. Z2-be 3200 mAh-s aksi van, G2-be "csak" 3000-res, Z2-be van Stamina mód is, szóval ha G2 valamivel tovább is bírja, akkor nem valami nagy a különbség.


HTC One aksija jóval kisebb, csak 2600 mAh-ás, de nagyon jól bírja az aksija, tényleg lenyűgöző, szóval aksi egyik telefonba sem rossz.


Nem akarlak lebeszélni a G2-ről, jó telefon, csak azért ne legyenek tévhiteid így vásárlás előtt.


"Már előre látom, hogy fél-1 év múlva megint olyan játékok lesznek amik már akadozni fognak rajta. :/"


Ez évekig nem fog előfordulni. Egy Galaxy S3 is még MINDEN játékot el tud vinni akadozás nélkül, és már 2 éves telefon.


G2 évekig nem fog semmilyen játéktól megizzadni, bírni fog tényleg mindent

2014. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor maradok a G2 mellett. Már tokot rendeltem is rá, és bele képzelem a telefont, "játszok" vele, mint egy holdkóros. Megbolondultam... :D
2014. ápr. 30. 20:25
 7/7 anonim válasza:
www.phonearena.com/phones/compare/Sony-Xperia-Z2,LG-G2/phones/8323,7969
2015. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!