Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sony xpearia z-t...

Zozána19 kérdése:

Vettem egy sony xpearia z-t és beletettem a vízbe, semmi baja nem lett de a hangszórója halk, ez volt 20perce, ez normális?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Xperia go-m van és annak is halkabb lett, de ha majd kiszárad akkor jó lesz.
2014. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mennyi idő nagyjából?:)
2014. ápr. 29. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka
2014. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telefont vízbe… okos vagy.

Ez nem egy reklám hanem a való élet.

2014. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez a teló vízálló
2014. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb egy éve (annyi biztos van már) egy sony "vízálló" telefonját teszteltük az akkori reklám pontos referencia vízálóságára idő/mélység kombóval.

Eredmény egy tönkre ment készülék amit ki sem cseréltek hiába volt a garancia.

2014. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

A Z-nek alapból állati pici hangszóró nyílása van, egy csepp víz is lefogja. Nem árt kifújni, aztán már gyorsan kiszárad.

Október óta van meg a Z-m, azóta sokszor úszott, gond nélkül bírja.

Egyébként a garancia egyáltalán nem szól a beázásra, erre van a biztosítás az előfizetés mellé.

Ezekről a "teszteltük" dolgokról meg megvan a véleményem. Csak a youtube ahogy tele van a vandál telórombolásokkal, kondérban főzés, olfával képernyővagdalás stb.

Az a vízállósági minősítés igazolt, hitelesített gyári tesztek alapján van megadva és ennek a hitelességét egyáltalán nem befolyásolja, hogy valaki egy esetleges hibás, sérült, vagy simán bénán becsukott védőkupakos telót be tud áztatni.

2014. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!