Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy döglődik az aksi egy telefonban?

Figyelt kérdés

Mik ennek a jelei?

Én naponta tőltöm.De van amikor egynap kétszer is.

Ez árt az akunak?

Ti meddig és mennyit tőltik a telefonotokat?

Illetve mire és mennyit használod egy nap?



2014. ápr. 29. 23:19
 1/5 anonim válasza:
Én sokat netezek vele, telefonálásra napi 15-20 percet használom. Naponta egyszer szoktam tölteni, néha kétszer is és kb 2,5 éves a telefonom. Egyébként én is mindig úgy érzem, hogy már nincs redben az akksija. De szerintem ha gyakran töltöd az nem árt neki, viszont ha néha lemeríted és úgy töltöd újra, az jót tesz neki. :) Te mennyit használod és mire?
2014. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A "fölösleges" töltögetés nem tesz jót neki. Ezeknek az akksiknak van egy körülbelüli értéke, amennyi töltést elbír. Utána idővel romlik a teljesítmény.
2014. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mobil nettel egésznap netezek.

Mikor 2G mikor 3G-vel.

Szinte mindig böngészek.

De van hogy 2-3óra skype is becsúszik 3G-vel videó hivással.

Kb napi szinten 30 perc fogadott hivás idővel. Néha néha 1-2 küldött sms-el.

Meg még játék kb napi 3-4 óra.

Nos ezek így változó értékek.

De nem volt még hogy 3szor kellet egynap tőlteni.

Le kell meríteni néha teljesen ? :)

Mindenki mást mondd. :/

Tőltés közben is használom, ilyenkor játék közben igen csak melegszik a hátulja :(

2014. ápr. 30. 00:01
 4/5 A kérdező kommentje:

Van valami program anroid alá ami felméri az akumlátor álapotát?

Vagy ez telejesen fizikai dolog?

2014. ápr. 30. 00:05
 5/5 anonim válasza:

Hát ha ilyen sokat használod, akkor szerintem teljesen normális, hogy ennyit kell tölteni, az enyém max töltöttségről 1-2 óra játék után simán lemerül 20-30%-ra. Szóval szerintem nincs semmi baj az akksiddal. :)

És igen, én úgy tudom jót tesz neki ha néha teljesen lemerül, és úgy töltöd fel, de lehet hogy a mai akksiknak már mindegy.

2014. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!