Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megnéztem pár telót és egyik...

Megnéztem pár telót és egyik ismerősöm ajánlotta a Star W450-et. Hol tudom megrendelni? Komolyan gondolom. Nyáron megszeretném rendelni.

Figyelt kérdés

Sokan mondhatják, hogy kínai, nem érdekel. Marha okos, jól néz ki és minden megvan benne, ami nekem kell. És egyedül az beszélt rá az egészre, hogy az ismerősömnek csúcs szuper. Lassan fél éve van meg neki és nincs vele probléma. Én max. 30.000ért láttam. Egyébként a Sony mi, ha nem kínai v. japán?:D (Már nem emlékszem melyik.)

LÉGYSZI AZOKAT AZ OLDALAKAT, AHOL MEGTUDOM RENDELNI, LINKELJÉTEK BE VÁLASZBA !! KÖSZI !!

Telefon ötletek nem érdekelnek, nagyon szeretném ezt a telefont!:)))

De tapasztalatok jöhetnek. Pussz:)



#telefon #okostelefon #Star W450 #telefon tapasztalatok
2014. ápr. 30. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Kínai webshopokban(Pl: Antelife, Pandawill, Minideal, Tmallbox, stb.) vagy eBay-en. Nézz körül a Prohardver Dual sim telefonoknak szánt fórumán, ott további infókat kaphatsz, pontosan honnan és mennyiért lenne érdemes megrendelned. Az ismerősöd egyébként hol vette?
2014. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, azt tudom, csak sajna nem mindegyik olyan megbízható. Amúgy én a Pandawillt néztem, ill. innen rendelte: [link]

Azt mondta, hogy ez az oldal megbízható és jófej a csávó. További ötlet?:) Szívesen várom.:)

De egyébként én Pandawillen inkább csak alkatrészeket néztem, de az biztos van a másik oldalon is. :)

2014. máj. 2. 07:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként rengetegen mondják, hogy eBayről nem érdemes elektronikus eszközöket, ill. ételt venni. :'D

Az utóbbit meg is értem.

Amúgy én rettenetesen utálom a Prohardvert! :/

2014. máj. 2. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!